TRANSPORTLĪDZEKĻU UTILIZĀCIJA


Pie mums Jūs varēsiet izdevīgi un kvalitatīvi utilizēt jebkādu auto.

Mēs nodrošinam EVAKUĀCIJU, NORAKSTĪŠANU un PĀRSTRĀDI.

ZVANIET!

✆ +371 20252424 (Rīga, Rīgas reģions)

✆ +371 80000013 (citur Latvijā)

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Kad pienāk auto pēdējā kalpošanas diena, ir svarīgi griezties pie lietpratēja, kas var kārtīgi sagatavot un veikt auto utilizāciju. SIA "Auto pārstrāde" no 2004. gada ir nozares līderis, ar vairākiem desmitiem partneruzņēmumu. Pateicoties ilglaicīgai darbībai pa visu Latvijas teritoriju, par šiem gadiem pārstrādājām vairāk par 80.000 auto. Ar mums sadarbojas kā jauno auto dīleri, tā arī auto ražotāji (VW, BMW, Renault, Mercedes-Benz u.c.).

Transportlīdzekļa īpašniekam likums paredz pienākumu nodot nolietotu transportlīdzekli (t.i. tādu no kura īpašnieks ir nolēmis atbrīvoties) licencētam apstrādes uzņēmumam (sk. vairāk). SIA "Auto pārstrāde" ir nokārtojusi visas nepieciešamas licences un atļaujas un par 15 darbības gadiem pierādīja sevi kā uzticamu nozares profesionāli.

Nododot mums savu transportlīdzekli, Jūs saņemsiet atbilstošu cenu. Arī Jūsu transportlīdzeklis uz vietas bez maksas tiks norakstīts CSDD transportlīdzekļu reģistrā.

Nolietoto transportlīdzekļu apsaimniekošanas likums neparedz samaksu par transportlīdzekļa nodošanu pārstrādei, ja tajā IR motors, stūres mehānisms, transmisija un šasija, kā arī tajā NAV papildus atkritumu. Par atkritumiem tiek uzskatīti nolietotas riepas, stikli, būvgruži, sadzīves atkritumi u.c. nemetāliskie atkritumi. AIZLIEGTS ievietot vai ieliet neparedzētus materiālus vai šķidrumus transportlīdzekļa tvertnēs (smitis, eļļu, ūdeni bakā utml.).

Transportlīdzekļa utilizāciju iedala četros posmos:

Nodot veco auto utilizācijai ir izdevīgi, droši un videi draudzīgi!


SIA "Auto pārstrāde"Reģ.Nr.50003716001m.t. +371 20252424Jur. adrese: Lēdurgas iela 1, Rīga, LV-1034Biroja adrese: Granīta iela 13A, Rīga, LV-1057(C) - Auto pārstrāde, SIA - 2019