TRANSPORTLĪDZEKĻU UTILIZĀCIJA

SIA "Auto pārstrāde"- nozares līderis Latvijā. No 2004. gada tika norakstīti vairāk nekā 100 000 auto.

15 min. laikā, mēs:

✆ +371 20252424  (Rīga, Rīgas reģions)

Aprēķini aptuveno vērtību!

Aprēķini aptuveno vērtību auto PILNĀ komplektācijā

SPIED ŠEIT *, lai nosūtītu foto Whatsapp`ā un saņemtu piedāvājumu!

* ar Google Chrome pārlūku

 Atceries! Nokalpojis auto - ir bīstamais atkritums, NEVIS metāllūznis!

Uzskats, ka nokalpojis auto ir metāllūznis - ir paviršīgs un novecojis.  Auto satur vairākus bīstamus materiālus, kuri pēc auto nokalpošanas padara to par bīstamo atkritumu. Kā arī nevajag aizmirst, ka Auto uzliek īpašniekam juridiskās saistības, kuras beidzas ar automašīnas pārrakstīšanu vai norakstīšanu. SIA "Auto pārstrāde" piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu transportlīdzekļu utilizācijā un norakstīšanā kopš 2004. gada.

Rīgā, Granīta ielā 13A mēs pieņemam visa veida transportlīdzekļus neatkarīgi no to stāvokļa, pretī samaksāsim par materiālu vērtību.


Lai nodotu utilizācijai, auto NEDRĪKST būt piekrauts ar nemetāliskiem atkritumiem (nolietotām riepām, stikliem, bamperiem, būvgružiem, sadzīves atkritumiem utml.). AIZLIEGTS ievietot vai ieliet neparedzētus materiālus vai šķidrumus transportlīdzekļa tvertnēs (smiltis, eļļa, ūdens bakā utml.). Nododot auto ir nepieciešams: 

1.1. īpašnieks vai viņa rakstiski pilnvarots pārstāvis. Ja īpašnieks ir fiziska persona, pilnvarotajai personai līdzi jābūt notariāli apstiprinātai pilnvarai. Ja īpašnieks ir juridiska persona, pilnvara var būt bez notariāla apliecinājuma. 

1.2. vadītāja apliecība, pase vai ID karte. 

1.3. transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība (tehniskā pase). Gadījumā, ja tās nav, nepieciešams par to informēt iepriekš. Nedz apliecībā, nedz CSDD reģistrā nedrīkst būt spēkā esošie juridiskie liegumi. Nav iespējams norakstīt auto, ja tam ir spēkā esošie liegumi.

1.4. Bankas konta numurs.

2. Pieņemšanas laukumā auto var nogādāt īpašnieks pats, vai pasūtot evakuatoru. Evakuatora pakalpojums Rīgā un tās apkārtnē maksā ap EUR 45Citur pēc vienošanās. Lasīt vairāk.

3. Pieņemot auto, tiek noformēts akts par transportlīdzekļa nodošanu utilizācijai. Aktā īpašnieks apliecina, ka nododamā transportlīdzekļa virsbūve un tā daļas atbilst tā dokumentācijai un nepastāv citas virsbūves daļas, kuras varētu identificēt kā norakstāmu transportlīdzekli un apņemas atlīdzināt visus iespējamos zaudējumus, kas var rasties, ja tas nav. 

4. Pēc akta noformēšanas, transportlīdzekli noraksta CSDD reģistrā, elektroniski sagatavojot likvidācijas sertifikātu. Sertifikātu iespējams saņemt klātienē vai pa e-pastu. Arī, par transportlīdzekļa norakstīšanu var pārliecināties e-CSDD portālā. Lasīt vairāk.

5. Pieņemto materiālu vērtības aprēķināšanai, tos nosver.

*  Samaksu par materiālu vērtību īpašnieks vai tā norādītā persona saņem bankas kontā trīs darba dienu laikā.

Nododot auto utilizācijai NODERĪGAS LIETAS ATSTĀJ SEV!SIA "Auto pārstrāde"Reģ.Nr.50003716001Adrese: Granīta iela 13A, Rīga, LV-1057(C) - Auto pārstrāde, SIA - 2019