AUTO EVAKUĀCIJA


Ja auto nav braukšanas kārtībā vai tam beidzies tehniskās apskates derīguma termiņš, to metāllūžņu pieņemšanas laukumā var nogādāt, izsaucot evakuatoru un iedodot viņam visu nepieciešamo dokumentāciju un informāciju –  gadījumā, ja auto īpašnieks nevar vai nevēlas braukt līdzi. Evakuatora vadītājs uz vietas noformēs aktu un nogādās auto vraku uz utilizācijas vietu. Auto īpašnieks šajā gadījumā var saņemt likvidācijas sertifikātu klātienē, pie transportlīdzekļa pārstrādātāja vai pa e-pastu, kā arī pārliecināties par auto norakstīšanas faktu  e-CSDD.


Evakuatora pakalpojums Rīgā no EUR 50,00, tās apkārtnē maksā pēc vienošanās. Citur pēc vienošanās. Samaksu par šo pakalpojumu parasti sedz no samaksas auto īpašniekam par nodotajiem metāllūžņiem un tā atsevišķi nav jāapmaksā. 

Pasūtot evakuatoru, ir nepieciešams:

1. Pārliecināties, ka auto nav reģistrēti juridiskie liegumi, kas neļauj auto norakstīt. Par iespējamo lieguma esamību var pārliecināties, zvanot uz CSDD maksas tālruni 90004099.

2. vienoties par datumu un laiku, kad auto evakuators var savākt auto un likumiskais īpašnieks vai pilnvarotā persona var būt klāt auto evakuācijas brīdī;

3. savlaicīgi brīdināt, ja auto atslēgas un/vai tehniskā pase nav pieejamas;

4. savlaicīgi brīdināt, ja auto nav riteņu vai tie negriežas;

5. nodrošināt, ka likumiskais īpašnieks vai pilnvarotā persona ir klāt auto evakuācijas brīdī;

6. nodrošināt, ka piebraucamais ceļš, lai evakuētu auto, ir brīvs;

Auto NEDRĪKST papildus piekraut ar nemetāliskiem atkritumiem (nolietotām riepām, stikliem, bamperiem, būvgružiem, sadzīves atkritumiem utml.).

AIZLIEGTS ievietot vai ieliet neparedzētus materiālus vai šķidrumus transportlīdzekļa tvertnēs (smiltis, eļļu, ūdeni bakā utml.).SIA "Auto pārstrāde"Reģ.Nr.50003716001Adrese: Granīta iela 13A, Rīga, LV-1057(C) - Auto pārstrāde, SIA - 2019