AUTO NORAKSTĪŠANA


Pieņemot Jūsu auto utilizācijai, bez maksas noņemsim to no CSDD reģistra un samaksāsim par nodotajiem lūžņiem.

Pēc auto norakstīšanas iespējams saņemt atlikušā nodokļa atmaksu no Valsts ieņēmumu dienesta (VID) un apdrošināšanas prēmijas daļu – no apdrošinātāja.Ņemiet vērā, ka norakstīt transportlīdzekli var tikai uzņēmums, kas ir noslēdzis attiecīgu līgumu ar CSDD un kuram ir pieeja CSDD transportlīdzekļu reģistram. SIA "Auto pārstrāde" ir šāds līgums un pieeja, lai nodrošinātu auto norakstīšanas pakalpojumu.

Transportlīdzekļa likvidācijas sertifikātu izraksta tikai pēc dokumentu un transportlīdzekļa salīdzināšanas. Ja transportlīdzeklim ir reģistrēts juridiskais liegums, norakstīšana nav iespējama. Par iespējamo lieguma esamību var pārliecināties, zvanot uz CSDD maksas tālruni 90004099.

Transportlīdzekļa likvidācijas sertifikātu izraksta tikai auto nodošanas brīdī! Sertifikāta izrakstīšana bez transportlīdzekļa nodošanas NAV IESPĒJAMA.

Pārstrādātājs noraksta:

  1. vieglos automobiļus, kas paredzēti pasažieru pārvadāšanai (līdz astoņām pasažieru sēdvietām) un kam ir vismaz četri riteņi;

  2. kravas automobiļus ar pilnu masu (līdz 3,5 t), kas paredzēti kravas pārvadāšanai un kam ir vismaz četri riteņi;

  3. triciklus;

  4. kvadriciklus.

Pēc transportlīdzekļa norakstīšanas, auto īpašnieks var saņemt likvidācijas sertifikātu klātienē, pie transportlīdzekļa pārstrādātāja vai pa e-pastu, kā arī pārliecināties par auto norakstīšanas faktu e-CSDD.

Transportlīdzekli (vieglos un kravas auto līdz 3,5 t, triciklus un kvadriciklus) var norakstīt CSDD:

  • BEZMAKSAS, JA transportlīdzeklis ir iznīcināts vai gājis bojā un reģistrā ar to nav veiktas darbības pēc 31.12.2009.g., proti, nav veikta reģistrācija vai tehniskā apskate (īpašniekam norakstīšanas brīdī ir jāiesniedz minēto faktu apliecinoši dokumenti);

  • samaksājot dabas resursu nodokli 165 euro apmērā. Piemēram, ja ar transportlīdzekli tika veiktas darbības pēc 01.01.2010.g., bet uz norakstīšanas brīdi tas dabā neeksistē vai tā nodošana specializētam uzņēmumam nav iespējama.

Kravas auto virs 3 500 kg, autobusus, piekabes, puspiekabes, motociklus vai mopēdus, noraksta CSDD (sk. vairāk).SIA "Auto pārstrāde"Reģ.Nr.50003716001Adrese: Granīta iela 13A, Rīga, LV-1057(C) - Auto pārstrāde, SIA - 2019