AUTO PĀRSTRĀDE

SIA “Auto pārstrāde” nodrošina visa veida transportlīdzekļu pārstrādi: vieglie un kravas auto, autobusi u.c.

Uzņēmums nodrošina savu laiku nokalpojušā transportlīdzekļa nogādi uz pārstrādi modernākajā metāllūžņu pārstrādes iekārtā Baltijas valstīs – Schredder, kas to sasmalcinās videi visdraudzīgākajā veidā.

Vieglajiem un kravas transportlīdzekļiem (līdz 3,5t), kā arī tricikliem un kvadricikliem – NORAKSTĪŠANA BEZ MAKSAS!

Ikvienam auto īpašniekam, kurš nevēlas nodarboties ar transportlīdzekļu kolekcionēšanu, reiz pienāk brīdis, kad nepieciešams atbrīvoties no savu laiku nokalpojuša braucamā.

Ceļu satiksmes noteikumi (CSN) aizliedz ilgstoši atstāt transportlīdzekli uz ceļa (sk. CSN 118. p.), kā arī nav pieļaujama transportlīdzekļu patvaļīga izjaukšana, kuras rezultātā var rasties bīstamie atkritumi (sk. LAPK 75.4. p.).

Nolietoto transportlīdzekļu apsaimniekošanas likums nosaka kārtību, kādā veidā transportlīdzekļa īpašnieks var atbrīvoties no sava īpašuma (vieglie vai kravas auto svarā līdz 3,5t, tricikli un kvadricikli). Turklāt, likuma 6. pants paredz īpašniekam pienākumu nodot nolietotus transportlīdzekļus tikai apstrādes uzņēmumam (sk. vairāk).

Pēc tam, kad savu laiku nokalpojušais transportlīdzeklis nogādāts metāllūžņu pieņemšanas laukumā, sākas tā pārstrādes process. Vispirms to attīra no bīstamām vielām. Pēc tam veic pirms-smalcināšanas apstrādi, kuras laikā auto vraku atbrīvo no visiem iespējamiem šķidrumiem. Auto smalcināšanas rezultātā tiek iegūti un attiecīgi sašķiroti krāsainie un melnie metāllūžņi (t.s. likvīdie materiāli), kurus, attiecīgi pārstrādājot, var atkal izmantot ražošanā. Savukārt visu pārējo (t.s. nelikvīdie materiāl) utilizē vairākos veidos.

Vidēji transportlīdzeklī ir vairāk kā simts dažādu materiālu veidu un transportlīdzekļu utilizācija joprojām ir liels tehnoloģisks izaicinājums, kas jāveic, ievērojot visas un atkritumu pārstrādes prasības. Tādēļ ir svarīgi, ka transporta utilizāciju veic profesionāls, sertificēts uzņēmums, kurš spēj ievērot visas augšminētās prasības.

SIA “Auto pārstrāde” atrodas stratēģiski izdevīgā vietā, blakus SIA “Tolmets” modernākajam metāllūžņu pārstrādes kompleksam Baltijas valstīs – Schredder, kas atrodas Rīgā, Granīta ielā 13A un kas spēj nodrošināt visefektīvāko veidu, kā utilizēt transportlīdzekli atbilstoši visām vides un likuma prasībām. Šī iekārta optimālā veidā šķiro un sasmalcina metāllūžņus, atdalot melnos un krāsainos metālus, kā arī nelikvīdos materiālus.

SIA "Auto pārstrāde"Reģ.Nr.50003716001Adrese: Granīta iela 13A, Rīga, LV-1057(C) - Auto pārstrāde, SIA - 2019