PAR MUMS

Esam profesionāls kolektīvs, kas motivēts rūpēties par atkritumu pārstrādi videi draudzīgā veidā.


Latvijai pievienojoties Eiropas savienībai un apzinoties nepieciešamību pārstrādāt transportlīdzekļus atbilstoši ES normām, 2004. gadā divi vadošie nozares uzņēmumi SIA "Tolmets" (melno metāllūžņu pārstrāde) un AS "BAO" (bīstamo atkritumu apsaimniekošana) nodibināja uzņēmumu SIA "Auto pārstrāde" ar mērķi radīt efektīvu nolietotu transportlīdzekļu (auto vraku, veco auto u.c.) apsaimniekošanas sistēmu.

Šobrīd SIA "Auto pārstrāde" ir lielākais nolietoto transportlīdzekļu utilizētājs Latvijā, vidēji gadā pārstrādājot vairāk par 6000 nolietoto transportlīdzekļu. Izveidotās sistēmas kapacitāte, profesionālā komanda un modernākās iekārtas (Schredder) pieejamība dod iespēju pārstrādāt visus savu laiku nokalpojušos transportlīdzekļus Latvijā.

Kopš 2005. gada SIA "Auto pārstrāde" nepastarpināti sadarbojas ar vairākiem automašīnu ražotājiem (VW, BMW, General Motors u.c.), kopīgi nodrošinot ES likumdošanas prasību izpildi. Darbam šajā nozarē, SIA "Auto pārstrāde" nokārtoja nepieciešamo licenci un B kategorijas atļauju, noslēdza līgumu ar CSDD un Valsts Vides Dienestu. No 2012. gada uzņēmums uztur vienīgo Latvijā nolietoto transportlīdzekļu apsaimniekošanas sistēmu (sk. vairāk).

Apsaimniekošanas sistēmas ietvaros, SIA "Auto pārstrāde" sadarbojas gandrīz ar visiem jauno automašīnu dīleriem un nodrošina Latvijas nolietoto transportlīdzekļu pārstrādi, sekmējot abpusēji izdevīgu attīstību un nodrošinot visu utilizēto transportlīdzekļu pārstrādi atbilstoši visām mūsdienu prasībām un videi draudzīgā veidā.

MŪSU PRIEKŠROCĪBAS:

Profesionālā attieksme. Vienmēr esam gatavi sniegt profesionālu konsultāciju. Sazinieties ar mums un mēs atradīsim labāko risinājumu arī sarežģītiem gadījumiem!

Vienmēr labas cenas! Pateicoties praksē pārbaudītam biznesa modelim, profesionālai komandai un sadarbības partneru tīklam, SIA “Auto pārstrāde” var piedāvāt klientiem vienmēr labākas cenas, kuras veido: konkurētspējīgas metāllūžņu iepirkuma cenas (pateicoties pārstrādes iekārtas tuvumam), cenu aprēķins pēc faktiskā svara, bez jebkādām atskaitīšanām; bezmaksas norakstīšana.

Ērta pieņemšanas kārtība un apmaksa. Nodrošinām maksimāli iespējamo pretimnākšanu klientam, pielāgošanos tā specifikai un vajadzībām. Iespēja pielāgot evakuatora pakalpojuma saņemšanas laiku un izbraukuma dokumentu noformēšanu, uzticot to evakuatora vadītājam). Ātri veicam samaksu par nodotajiem metāllūžņiem, pārskaitot naudu uz klienta norādīto bankas kontu.

Lielākais pieņemšanas tīkls. SIA “Auto pārstrāde” ir izveidojusi sistēmu, kurā darbojas vairāk nekā 40 uzņēmumu, kuri var profesionāli parūpēties par savu laiku nokalpojušu transportlīdzekļu pieņemšanu utilizācijai. Sazinieties ar sev tuvāko laukumu, ja Jums ir nepieciešams transportlīdzekļa norakstīšanas un utilizācijas pakalpojums.

Klientam un videi draudzīga attieksme. Esam atsaucīgi klienta vēlmēm. Attiecīgi vienojoties, varam noņemt riteņus utilizējamajam transportlīdzeklim vai norakstīt Jūsu auto ātrāk.

Varat būt droši, ka Jūsu auto tiks utilizēts videi draudzīgā veidā.SIA "Auto pārstrāde"Reģ.Nr.50003716001Adrese: Granīta iela 13A, Rīga, LV-1057(C) - Auto pārstrāde, SIA - 2019