PAR MUMS

Valdis UburģisSIA "Auto pārstrāde" valdes loceklis

Esam profesionāls kolektīvs, kas motīvēts rūpēties par atkritumu pārstrādi videi draudzīgā veidā.


Ar iestāšanos Eiropas Savienībā un nepieciešamību pārstrādāt transportlīdzekļus atbilstoši ES normām, divi vadošie uzņēmumi savās nozarēs SIA "Tolmets" (melno metāllūžņu pārstrādē) un AS "BAO" (bīstamo atkritumu apsaimniekošanā) 2004. gadā nodibināja SIA "Auto pārstrāde" ar mērķi rādīt efektīvu nolietotu transportlīdzekļu (auto vraku, veco auto u.c.) apsaimniekošanas sistēmu.

Aktīvi strādājot, SIA "Auto pārstrāde" kļūva par lielāko nolietoto transportlīdzekļu pārstrādātāju Latvijā, vidēji gadā pārstrādājot vairāk par 6000 nolietoto transportlīdzekļu. Izveidotas sistēmas kapacitāte, profesionālā komanda un modernākās iekārtas (šrederis) ļauj pārstrādāt visus Latvijas nolietotus transportlīdzekļus. Darbības gaitā SIA "Auto pārstrāde" pastāvīgi attīstījās un pilnveidojās, paliekot par vadošo uzņēmumu savā nozarē. Jau no 2005. gada SIA "Auto pārstrāde" pa tiešo sadarbojas ar vairākiem automašīnu ražotājiem (VW, BWM, General Motors u.c.), kopīgi nodrošinot ES likumdošanas prasību izpildi. Darbam šajā nozarē, SIA "Auto pārstrāde" nokārtoja nepieciešamo licenci un B kategorijas atļauju, noslēdza līgumu ar CSDD un Valsts Vides Dienestu. No 2012. gada uzņēmums uztur vienīgu Latvijā nolietoto transportlīdzekļu apsaimniekošanas sistēmu (sk. vairāk).

Apsaimniekošanas sistēmas ietvaros, SIA "Auto pārstrāde" sadarbojas gandrīz ar visiem jauno automašīnu dīleriem un nodrošina Latvijas nolietoto transportlīdzekļu pārstrādi, sekmējot abpusēji izdevīgu attīstību. Atkritumu apsaimniekošanā SIA "Auto pārstrāde" balstās uz sadarbību ar saviem mātes uzņēmumiem, it īpaši uz SIA "Tolmets" šrederi.

MŪSU PRIEKŠROCĪBAS:

Profesionālā attieksme. Vienmēr esam gatavi sniegt nepieciešamas konsultācijas. Piezvaniet un mēs atbildēsim uz Jūsu jautājumiem un atradīsim vislabāko risinājumu arī sarežģītos gadījumos.

Vienmēr labas cenas un bonusi. Pateicoties savam biznesa modelim, profesionālai komandai un sadarbības partneriem, SIA “Auto pārstrāde” var piedāvāt klientiem vienmēr labākas cenas, kuras veido: metāllūžņu augstās cenas, pateicoties šredera tuvumam; cenu aprēķins pēc faktiskā svara, bez jebkādām atskaitīšanām; bezmaksas norakstīšana.

Ērta pieņemšanas kārtība. Mūsu darbības filozofija un attieksme pret klientu paredz maksimāli iespējamo pretimnākšanu un pielāgošanos klienta vajadzībām. Ar mūsu darbiniekiem var vienoties par transportlīdzekļa savākšanas laiku. Dokumentus var noformēt uz vietas, nebraucot uz biroju. Ātri veicam apmaksu.

Lielākais pieņemšanas tīkls. Pieņemšanas laukumu tīkls izveidots tā, lai būt viegli sasniedzamiem visā Latvijas teritorijā. Faktiski, esam Jūsu kaimiņi. Jums paliek tikai apmeklēt tuvāko laukumu vai piezvanīt, lai mēs vai mūsu partneri apmeklētu Jūs.

Atsaucīga attieksme. Esam atsaucīgi klienta vēlmēm. Pēc vienošanās varam noņemt riteņus vai norakstīt Jūsu auto ātrāk. Variet būt droši, Jūsu auto tiks savlaicīgi norakstīts un utilizēts videi draudzīgā veidā.SIA "Auto pārstrāde"Reģ.Nr.50003716001Jur. adrese: Lēdurgas iela 1, Rīga, LV-1034Biroja adrese: Granīta iela 13A, Rīga, LV-1057(C) - Auto pārstrāde, SIA - 2019